home

Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)

Weissensee Talent Trophy (20/1)

Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)

Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)

Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)

Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)

Criteriums (28/1)

Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)

Alternatieve Elfstedentocht (30/1)



Alternatieve Elfstedentocht (30/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 75 Theo Trul DARO Schaatsploeg () 6 4:05:59.1 36.59 150.00
102 63 Henri Ruitenberg Van Werven () 6 4:05:59.3 36.59 150.00
103 26 Willem Hut BAM Schaatsteam () 6 4:06:11.5 36.56 150.00
104 B30 Nick Uithoven Schaatsteamhaarlem.nl () 6 4:16:06.6 35.14 150.00
105 B12 Emiel de Groot Paul van Vilsteren installatietechniek Zwolle () 6 4:16:06.7 35.14 150.00
106 64 Ferry de Jong Viks Parket () 6 4:16:06.9 35.14 150.00
107 D53 Kimberly Muusse Hoolwerf Heiwerken () 6 4:55:28.2 30.46 150.00
108 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 6 4:56:57.1 30.31 150.00
109 D92 Jane Ravestein Groenehartsport.nl () 6 4:57:21.7 30.27 150.00
110 D83 Eline Bavius Leontien.nl () 6 4:57:53.8 30.21 150.00
111 D03 Mischa Top Team Groningen () 6 4:58:05.1 30.19 150.00
112 D77 Dorien Kuik buffet-restaurant de Schaopwas () 6 4:58:13.0 30.18 150.00
113 D58 Rowenna de Boer Hoolwerf Heiwerken () 6 4:59:16.3 30.07 150.00
114 D40 Femke Roemer Finisher Wandafwerking () 6 5:03:41.6 29.64 150.00
115 D94 Sanne Bax ACE Team () 6 5:30:32.6 27.23 150.00
116 B44 Rick Smit De Goudse () 5 3:23:32.7 36.85 125.00
117 39 Geert-Jan van der Wal Nefit HR Ketels () 5 3:23:33.0 36.85 125.00
118 77 Robert Bovenhuis Equipe Renault Eco2 () 5 3:23:34.0 36.84 125.00
119 B15 Ted Ooijevaar Choose 2 Achieve () 5 3:23:45.3 36.81 125.00
120 19 Karlo Timmerman Adformatie () 5 3:23:45.4 36.81 125.00
121 B35 Mike van den Berg Boeve Afbouw () 5 3:23:50.6 36.79 125.00
122 B76 Robert van Dalen Sport2000 Stehmann () 5 3:23:58.3 36.77 125.00
123 B60 Bart Hakkenberg Choose 2 Achieve () 5 3:24:18.9 36.71 125.00
124 B59 Wilbert Zielman () 5 3:25:06.4 36.57 125.00
125 29 Douwe Bierma BCT Schaatsteam () 5 3:25:34.7 36.48 125.00
126 B45 Joost Koelen Tijdhof/Free-Wheel () 5 3:26:54.5 36.25 125.00
127 B70 Anton Ketellapper () 5 3:26:54.7 36.25 125.00
128 76 Kai Bloetjes Equipe Renault Eco2 () 5 3:29:22.7 35.82 125.00
129 B27 Marcel van Ham Installatie Werk Nederland () 5 3:29:23.2 35.82 125.00
130 38 Johan Elstgeest Groenehartsport.nl () 5 3:32:28.4 35.30 125.00
131 52 Jan de Jager Team Windkr88 () 5 3:32:37.4 35.27 125.00
132 B56 Leon van Eis Installatie Werk Nederland () 5 3:32:45.8 35.25 125.00
133 33 Johan Bakker Groenehartsport.nl () 5 3:40:17.3 34.05 125.00
134 B54 Wim Bos () 5 3:51:14.8 32.43 125.00
135 D61 Anne-Carine Abeelen Van Abeelen Koeltechniek () 5 4:08:00.9 30.24 125.00
136 D70 Rebecca de Graaff Van Abeelen Koeltechniek () 5 4:08:01.0 30.24 125.00
137 D31 Tessa Kortekaas Cakyline () 5 4:09:52.2 30.02 125.00
138 D18 Ellen Waijer BHP/Power-Play.nl () 5 4:20:01.5 28.84 125.00
139 D09 Nelleke Ensing buffet-restaurant de Schaopwas () 5 4:22:39.9 28.55 125.00
140 D48 Elsbeth Bruinsma PANalytical () 5 4:33:28.9 27.42 125.00
141 2 Cedric Michaud Nefit HR Ketels () 4 2:42:26.7 36.94 100.00
142 12 Pieter Jan van Eck Van Werven () 4 2:44:18.5 36.52 100.00
143 90 Durk Fabriek Team Windkr88 () 4 2:44:19.0 36.51 100.00
144 7 Cees Juffermans TNT Express () 4 2:44:20.4 36.51 100.00
145 9 Joost Juffermans TNT Express () 4 2:44:21.1 36.51 100.00
146 B51 Frederik Nauta Schaatsteam Bolsward () 4 2:44:21.5 36.51 100.00
147 34 Jan van Loon Adformatie () 4 2:44:22.4 36.50 100.00
148 81 Wessel van Loon DARO Schaatsploeg () 4 2:44:22.8 36.50 100.00
149 53 Roy Polmans Foekens () 4 2:44:23.1 36.50 100.00
150 B02 Klaas van der Wal Haijma () 4 2:44:24.1 36.50 100.00
151 B92 Richard Sijm De Goudse () 4 2:44:24.5 36.49 100.00
152 B37 Niels Mesu BWast International BV () 4 2:44:27.9 36.48 100.00
153 96 Jochem Uithoven BCT Schaatsteam () 4 2:47:38.4 35.79 100.00
154 B10 Brian Goldman Groenehartsport.nl () 4 2:49:13.7 35.46 100.00
155 18 Peter Nauta BCT Schaatsteam () 4 2:49:39.2 35.37 100.00
156 B91 Cees Schep SKITS () 4 2:53:57.4 34.49 100.00
157 B32 Tom van de Belt VDH Tegels Sanitair Natuursteen () 4 2:54:15.2 34.43 100.00
158 B94 Hugo Heijnen VDH Tegels Sanitair Natuursteen () 4 2:54:15.2 34.43 100.00
159 B72 Dennie van Leeuwen Groenehartsport.nl () 4 3:15:47.0 30.65 100.00
160 D96 Paula Mol Vrije Universiteit Amsterdam () 4 3:23:15.0 29.52 100.00
161 D59 Imke Hermans Edso Software () 4 3:23:15.9 29.52 100.00
162 D11 Anne Bult Vrije Universiteit Amsterdam () 4 3:24:51.8 29.29 100.00
163 D97 Maud Wijtkamp () 4 3:28:39.0 28.76 100.00
164 D35 Maartje Zwaan Vrije Universiteit Amsterdam () 4 3:30:34.7 28.49 100.00
165 B85 Engbert de Vegt BWast International BV () 3 2:00:30.3 37.34 75.00
166 88 Crispijn Ariens Team Windkr88 () 3 2:01:48.7 36.94 75.00
167 50 Arjan Smit AMI Kappers () 3 2:01:49.1 36.94 75.00
168 69 Arjan Mombarg Nefit HR Ketels () 3 2:01:51.1 36.93 75.00
169 10 Jan van Oosterom Foekens () 3 2:01:51.2 36.93 75.00
170 B28 Jelmer Looijesteijn Choose 2 Achieve () 3 2:02:01.5 36.88 75.00
171 4 Sandor Stuut Vlasman () 3 2:02:02.2 36.87 75.00
172 24 Sjoerd Huisman Nefit HR Ketels () 3 2:02:02.3 36.87 75.00
173 11 Ralf Zwitser Adformatie () 3 2:02:03.0 36.87 75.00
174 87 Gerwin Smit DARO Schaatsploeg () 3 2:02:03.4 36.87 75.00
175 46 Bart van der Valk Groenehartsport.nl () 3 2:15:51.4 33.12 75.00
176 D93 Zinzi Mol BHP/Power-Play.nl () 3 2:31:47.4 29.65 75.00
177 D28 Lotte van Dieren CENNED Telecom & IT () 3 2:36:46.6 28.70 75.00
178 D02 Anouk van der Kieft Edso Software () 3 2:53:15.2 25.97 75.00
179 37 Geert Plender Van Werven () 2 1:20:26.5 37.29 50.00
180 48 Joost Vink Groen Talent () 2 1:20:26.6 37.29 50.00
181 5 Ingmar Berga AMI Kappers () 2 1:20:31.1 37.26 50.00
182 17 Emiel Blauw Groen Talent () 2 1:20:35.7 37.22 50.00
183 B11 Elwin Hulsink Boeve Afbouw () 2 1:20:36.9 37.21 50.00
184 B24 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek () 2 1:20:37.2 37.21 50.00
185 B09 Erwin Mesu BWast International BV () 2 1:21:15.6 36.92 50.00
186 B62 Stephan Wielinga BHP/Power-Play.nl () 2 1:28:48.1 33.78 50.00
187 B13 Laurens Achterkamp AZ Schaatsen-Skeelers () 2 1:35:30.0 31.41 50.00
188 58 Rene Ruitenberg Van Werven () 1 0:40:19.2 37.20 25.00
189 70 Erik Hulzebosch Nefit HR Ketels () 1 0:40:20.1 37.19 25.00
190 B33 Gerard Nijgh Choose 2 Achieve () 1 0:40:24.8 37.12 25.00
191 B81 Greg Nieuwenhuys Goesting Events () 1 0:40:26.4 37.09 25.00
192 B82 Sjaak de Wolff BWast International BV () 1 0:40:31.5 37.02 25.00
193 41 Rutger ter Laak Vlasman () 1 0:42:19.1 35.45 25.00
194 B88 Thedo Vos Schaatsteamhaarlem.nl () 1 0:46:04.3 32.56 25.00
195 B58 Bart Mol De Goudse () 1 0:46:11.2 32.48 25.00
196 D57 Sigrid Plender-ter Haar MKBasics.nl () 1 0:51:46.8 28.97 25.00
197 B77 Dinant Nieuwkoop Sport2000 Stehmann () 0 0.00
198 B96 Karuud Pots Tijdhof/Free-Wheel () 0 0.00
199 B42 Pim Borghols Schaatsteamhaarlem.nl () 0 0.00
200 73 Mark Huisman Viks Parket () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
270 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3