home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
1170
Jelle Hovinga
HAARLEM (Ned)
4
4:03:47.3
12.31
50.00
402
1316
Theo Ockhuizen
RUMPT (Ned)
4
4:28:31.6
11.17
50.00
403
1063
Reina Rozema
GRONINGEN (Ned)
4
4:30:57.6
11.07
50.00
404
1201
Michel van Leeuwen
'S-GRAVENHAGE (Ned)
3
2:17:02.0
16.42
37.50
405
1064
Fred Kooiman
GRONINGEN (Ned)
3
3:34:09.4
10.51
37.50
406
1342
Irma Ossendrijver
Leusden (Ned)
2
1:07:43.1
22.15
25.00
407
1110
Andre Timmer
WAPENVELD (Ned)
2
1:11:39.4
20.93
25.00
408
1437
Otto Fritschy
ANDELST (Ned)
2
1:29:55.2
16.68
25.00
409
1269
Henk Woltil
EELDE (Ned)
2
1:47:16.8
13.98
25.00
410
1169
Jogchum Steensma
HAARLEM (Ned)
2
1:53:19.1
13.24
25.00
411
1371
Dennis Gommer
ELST GLD (Ned)
2
2:15:44.1
11.05
25.00
412
1159
Petra Gommer-Reniers
ELST (Ned)
2
2:15:44.8
11.05
25.00
413
1198
Christiaan Pels Rijcken
DELFT (Ned)
0
·
·
0.00
414
1173
Henk Jan Braggaar
Ilderwolde (Ned)
0
·
·
0.00
415
1179
Bert-Arjan Millenaar
AMSTERDAM (Ned)
0
·
·
0.00
416
1190
Mark Doets
LAREN NH (Ned)
0
·
·
0.00
417
1214
Chris Leerkes
APELDOORN (Ned)
0
·
·
0.00
418
1244
Maarten Schoenmaker
EINDHOVEN (Ned)
0
·
·
0.00
419
1235
Ate Meijer
'S-GRAVENHAGE (Ned)
0
·
·
0.00
420
1275
Hilone de Leede
UTRECHT (Ned)
0
·
·
0.00
421
1311
Peter van der Voort
PIJNACKER (Ned)
0
·
·
0.00
422
1168
Johan van Haga
MOERKAPELLE (Ned)
0
·
·
0.00
423
1108
Jasper van Staaden
VOORBURG (Ned)
0
·
·
0.00
424
1098
Henk Karrenbelt
EERBEEK (Ned)
0
·
·
0.00
425
1101
Evert Groenewoud
NIJKERK (Ned)
0
·
·
0.00
426
1075
Ben Wolf
ENSCHEDE (Ned)
0
·
·
0.00
427
1033
guus geluk
SLIEDRECHT (Ned)
0
·
·
0.00
428
1021
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (Ned)
0
·
·
0.00
429
1372
Jorn Tragter
ALMEN (Ned)
0
·
·
0.00
430
1364
Chiquita Welmerink
WAPENVELD (Ned)
0
·
·
0.00
431
1366
Aad van Duin
ROTTERDAM (Ned)
0
·
·
0.00
432
1368
Gerrie de *vreugd
SLIEDRECHT (Ned)
0
·
·
0.00
433
1436
Ruud Steenvoorden
BREEZAND (Ned)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
433 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5